Detský tovar

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Detský tovar nájdete produkty od 0.14 € až po 957.59 €. Medzi najpredávanejšie patrí Philips Avent cumlík pro novorozence 42019-Ave-580928-631-27-zl 2 ks a Philips AVENT Hrnček so slamkou 200 ml (0% BPA). Dobré recenzie má Bright starts Deka na hraní 4v1 Rounds of Fun modrý velbloud. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Bright Starts Zig Zag Zebra. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Detský tovar. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

BEBA 3 Comfort HM-O 500 ml

Hotová mliečna výživa pre malé deti, obohatená vitamínmi a minerálnymi látkami. Dojčenská výživa určená pre bábätká od narodenia. Určené pre bábätká, ktoré nie sú dojčené.

HiPP ORS 200 Jablko odvar 200 ml

Rehydratačná výživa HiPP ORS 200 je dietetická potravina pre osobitné medicínske účely pripravená na priamu spotrebu. Vhodný na liečbu hnačkových ochorení u dojčiat od ukončeného 4. mesiaca a u...

SUNAR Bio hráškové struky 45 g

Vylepšené BIO hráškové chrumky ešte chutnejšie a chrumkavejšie. Obsahujú 70 % BIO sušeného hrášku a BIO bezlepkové obilniny. Zdravé maškrtenie bez pridaného cukru a soli. Od ukončeného 12. mesiaca.

Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem 400 g

Špeciálna výživa určená k diétnemu postupu pre nedonosené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa do dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a pokiaľ nie je rastová rýchlosť...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: